کتاب مقاومت مصالح بیر جانستون + حل المسائل
لطفا به این مطلب رای دهید
(1 رای)

کتاب مقاومت مصالح بیر جانستون + حل المسائل

کتابی که برای استفاده شما عزیزان به رایگان برای دانلود گذاشته شده است، کتاب مقاومت مصالح (Mechanics of Materials) نوشته فردیناند پی بیر و ای راسل جانستون است که توسط بهرام پوستی ترجمه شده است. علاوه بر نسخه فارسی کتاب، حل المسائل آن نیز قرار داده شده است که میتوانید با دانلود از هر دو استفاده کنید.

هدف اصلی از مطالعه مقاومت مصالح این است که مهندسان به ابزار تحلیل و طراحی انواع ماشین آلات و سازه هایی که تحت بار قرار دارند دست یابند. در تحلیل و طراحی هر سازه ای، با تنش و تغییر شکل سر و کار داریم. لذا در فصل اول این کتاب به مفهوم تنش پرداخته شده است.

بیشتر بخوانید:جزوه مقاومت مصالح (دکتر محمدعلی برخورداری - دانشگاه علم و صنعت)
زبان:فارسی
مولف (ها):Beer, Johnston
مترجم (ها):بهرام پوستی
تعداد صفحات:370
فرمت فایل:PDF
قیمت:رایگان
© اگر چه وجدان تکلیف می کند که از باز نشر لینک این کتاب (و آثار مشابه) خودداری شود اما مطمئناً این فایل و فایل های اینترنتی دیگر موجب رفع نیاز دانشجویان و دانش پژوهان عزیز نخواهد شد. لذا از شما خواهشمندیم که حتما نسبت به خرید نسخه چاپی کتاب اقدام فرمایید؛ تا زحمات نویسنده ی محترم پایمال نشود.
پسورد: www.iwse.ir
برای سهولت دسترسی شما کاربران عزیز به آخرین مطالب و اخبار سایت تصمیم گرفتیم تا خبرنامه ایمیلی انجمن علوم مهندسی آب را راه اندازی کنیم. عضویت در این خبرنامه رایگان بوده و برای عضویت کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *