کتاب راهنمای پایش و ارزشیابی انتقال مدیریت آبیاری
لطفا به این مطلب رای دهید
(1 رای)

آخرین بروز رسانی در تاریخ: ۲۸ام دی ۱۳۹۸
۲۹ام فروردین ۱۳۹۸ ,
لینک کوتاه مطلب:

کتاب راهنمای پایش و ارزشیابی انتقال مدیریت آبیاریاین كتاب راهنما كه به درخواست شركت كنندگان در “چهارمین همایش بین‌المللی مدیریت مشاركتی آبیاری “تدوین شده، حاوی رهنمودهایی در خصوص طراحی، اجرا و ارزشیابی برنامه‌های انتقال مدیریت آبیاری است .در این كتاب، تاكید شده است كه نمی‌توان اصلاح ساختارهای پایه دولتی و تقویت سازمان‌های كشاورزی را قبل از اجرا كاملا طراحی كرد، ضمن آن كه یك گروه كوچك از افراد دوستی یا یك سازمان تخصصی قادر به اجرای سیاست و برنامه انتقال مدیریت آبیاری نیست .در این راهنما 6مرحله سازماندهی و اجرای سیستم پایش و ارزشیابی با این موضوعات تشریح می‌شود:

1- شناخت این كه چه كسانی چگونه درگیر خواهند بود

2- مشخص كردن اولویت‌های دست اندركاران

3- شناخت این كه یافته‌ها چگونه مورد استفاده قرار خواهند گرفت

4- انتخاب و توسعه شاخص‌ها

5- به كارگیری و توسعه روش‌های جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها

6- ارائه و استفاده از نتایج پایش و ارزشیابی

زبان:فارسی
مولف (ها):كمیته‌ ملی ‌آبیاری‌ و زهكشی‌ ایران
مترجم (ها):محمود مسچی - احمد حیدریان - فریدون ابن‌علی
تعداد صفحات:119
فرمت فایل:PDF
قیمت:رایگان
© اگر چه وجدان تکلیف می کند که از باز نشر لینک این کتاب (و آثار مشابه) خودداری شود اما مطمئناً این فایل و فایل های اینترنتی دیگر موجب رفع نیاز دانشجویان و دانش پژوهان عزیز نخواهد شد. لذا از شما خواهشمندیم که حتما نسبت به خرید نسخه چاپی کتاب اقدام فرمایید؛ تا زحمات نویسنده ی محترم پایمال نشود.
پسورد: www.iwse.ir
برای سهولت دسترسی شما کاربران عزیز به آخرین مطالب و اخبار سایت تصمیم گرفتیم تا خبرنامه ایمیلی انجمن علوم مهندسی آب را راه اندازی کنیم. عضویت در این خبرنامه رایگان بوده و برای عضویت کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *